Rüyada ağaç görmek

Rüyada ağaç görmek

RÜYADA AĞAÇ GÖRMEK, AĞAÇ KESMEK , LİMON AĞACI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR ?

Rüyada Ağaç Görmek


Ağaç , bir köke sahip vegenellikle geniş ve az çok farketmeksizin dalları olan bir bitki olduğundan, köksalmayı büyümeyi,geleceği , ve genişlemeyi en önemlisi bağlanmayı bağlılığı sembolize eder. Bu durumda rüyada iyi durumda olan bir ağaç görmek, rüya sahibi için iyi bir geleceğe işarettir. Rüyada görülen ağacın durumuna ve şekline göre rüya sahibinin durumunda da farklılıklar söz konusudur. Evlenmeyi düşünen bir kişinin rüyasında ağaç görmesi; evliliğe yorulur.
Rüyada ağaç görmek, genellikle güzel, pozitif durumlara yorulur fakat ağacı ne şekilde ne boyutta gördüğünüz de bu rüyanın yorumlanmasında önemli rol oynar.
Eğer rüyada meyve veren, çiçek açmış bir ağaç gördü iseniz bu durum ;rüya sahibinin işlerinin kısmetinin açılmasına, üzüntülerinin son bulmasına işarettir.Rüyada görülen ağacın yaprakları yoksa kesilmiş bir ağaç ise bu rüya sahibi için kedere ve hastalığa işarettir.


Rüyada limon ağacı görmek

Rüyada limon ağacı gördüyseniz bu durum limonun kokusu gibi temiz, iyi kalpli, sevecen ,şefkatli ve  merhametli bir kişinin etrafınızda olduğuna veya hayatınıza gireceğine işaret eder.


Rüyada Ağaç Dikmek


Genelde büyüklerimizden;" -bir dikili ağacım olsun", sözünün çokça duymuşuzdur.Bu durum genellikle insanoğlunun kendisine ait ve  kendini ait hissedebileceği bir madde, kendisinden bir parça isteme dürtüsünden doğar. Bu sebeple rüyada ağaç dikmek, kendi bahçesine bir takım ağaçlar diktiğini gören kişinin çocuklarının dünyaya geleceğini gösterir. Bununla birlikte bu çocuklarının ömrünün de uzunluğu ve kısalığı rüyada görülen ağaçların türü ve özellikleri ile doğru orantıda olmaktadır.


Rüyada Ağaç Kesmek


Rüyasında ağaç kestiğini gören kişi için bu durum hasta ise  ne yazıkki ölüm vaktinin yaklaştığına ya da yakınlarından birinin hastalanarak öleceğinin göstergesidir. Rüyasında ağaç kestiğini gören kişi bir kötülük veya kurnazlık yapmış ise bu yaptığının cezasını fazlasıyla çekeceğine veya yalnış yola sapacağına,saptığına işaret edebilir.


Rüyada Ağaç Sulamak


Rüyasında ağaç suladığını gören kişi için bu rüya; ihtiyaç sahiplerine yardım edeceğine veya hayır işleyeceğine, sadaka vermesi gerektiğine veya vereceğine işarettir. Rüyada ağaç suladığını gören kişi için bu rüya çevresindeki yardıma ihtiyacı olan insanlara yardımda bulunacağanın belirtisidir.
Yine rüyasında ağaç suladığını gören kişi için bu rüya insanlara yararlı olan işlerle meşgul olacağına ve bu işlerin sonucunda  da büyük bir sevap kazanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi bu tarz davranışlarının sonucunda;  etrafındaki kişiler tarafından sevilen, sayılan bir kişi haline gelmiş olacaktır.


Rüyada Ağaç Budamak


Rüyada ağaç budamak; bu rüyayı gören kişinin aile ve arkadaş çevresinde oluşan bazı  problemlerin üzerine giderek bunları çözüme kavuşturmak yönünde çaba göstereceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin göstereceği bu çabaların sonucunda ise iyi şeylerin karşısına çıkacağını işaret etmektedir.Rüyasında ağaç budadığını gören kişi için bu rüya dönüp bir kendi ile başbaşa kalmasının gerektiğini gösterir.Bazen kazanç elde etmediği halde yaptığı veya yapacağı işleri aslında kazanç elde ettiklerine zaman ayırarak yaptığında geri dönüşünün onun için daha güzel olacağını gösterir.


Rüyada Ağaç Yakmak


Rüyada ağaç yakmak, genellikle olumsuzluğa rüya sahibinin hayal ettiği şeylerin gerçekleşmeyeceğine  işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin geleceğini düşünerek attığı adımların o kişi için olumsuz olarak geri döneceğini haber verir.Bu rüya ,rüya sahibinin dertlerinin artacağına ve olumsuz olayların içerisinde kalacağının yansımasıdır.Bu rüya promlemlerin devamlı olarak ortaya çıkacağına ardı arkası kesilmeyeceğine işaret etmektedir.Aynı zamanda ne yazıkki rüya sahibinin bir türlü hiçbir işinin yolunda gitmeyeceine işaret eder.Rüyayı  kişinin gelir kaynakları tükenip zor zamanların onu beklediğini gösterir.


Rüyada Ağaç Sökmek


Rüyada ağaç sökmek, rüyayı gören kişinin mal , mülk sahibi olupzengin para kaygısı olmayan bir hayatının olacağına işaret etmektedir.Ayrıca bu rüya , rüya sahibinin büyük, güzel başarılar elde etmesine ve hayatının tadını çıkaracak olmasına işaret eder.
 
 

İlgili Haberler
Etiketler :

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Rüya Tabirleri