Rüyada yüzük görmek ne anlama gelir? Rüyada yüzük taktığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada yüzük görmek ne anlama gelir? Rüyada yüzük taktığını görmek ne anlama gelir?

Nişanlı bir insanın yüzüğünü parmağından çıkarması nişanlısından ayrılacağına,evli bir insanın da yine aynı şekilde ayrılığına işaret eder.

Rüyada yüzük görmek ne anlama gelir

Rüyada yüzük görmek, genel olarak yakın zaman içerisinde gerçekleşecek evlilik gibi kısmetli bir olaya, sahip olunacak mülk gibi  hayırlı haberlere yorumlanır. Yüzük, bir çok yorumcunun  hemfikir olduğu görüşe göre bir hayvan, ev ya da arabayı satın almak anlamına gelir. Eğer rüya sahibi bekar bir kimse ise, rüyasında yüzük taktığını görmesi zengin bir kişi ile evleneceği anlamını taşır.

Rüyada çok sayıda yüzük gören kişinin için makam, mal, mülk sahibi olacağı, hayatının geri kalan kısmını bolluk ve bereket içerisinde geçireceği söylenir. Bununla birlikte yüzüğün altın,  gümüş veya bakır olması, bulunması, kırılması, kaybedilmesi rüya hakkında yapılan yorumların farklılaşmasına sebep olur.

Rüyada yüzük taktığını görmek , iyi bir işe atılıp arkasından başarılı olacağına işarettir.Bir başka bakış açısına göre ise rüyasında yüzük taktığını gören kişi şayet bekar ise evlenir,evli biri ise bu kişi bir aşk macerasına kapılacağına ve bu aşk macerasından sonra pek iyi şeylerin yaşanmayacağına işaret eder.

Eğer evli bir insan, yüzüğünün ortadan ikiye ayrıldığını görüyorsa o evliliğin ne yazık ki biteceğine işarettir.Nişanlı bir insanın yüzüğünü parmağından çıkarması nişanlısından ayrılacağına,evli bir insanın da yine aynı şekilde ayrılığına işaret eder.

Rüyada evli veya bekar farketmeksizin bir kimsenin taşlı, gösterişli bir yüzük taktığını görüyor iseniz bu durum  o kişinin ; mala,mülke,sefaya çok düşkün olduğuna ve bu huyundan vazgeçmesi gerektiğine işarettir.

 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Rüya Tabirleri