Rüyada silah görmek ne anlama gelir?

Rüyada silah görmek ne anlama gelir?

Rüyada silah sesi duymak,silahla vurulmak ,silah görmek ne anlama gelir?

Rüyada silah görmek

Rüyada silah görmek anlam bakımından kötüyü çağrıştırsa da rüya yorumlarında hayra yorulan bir durumdur. Silah; saygınlık, kudret, başarı ve mevki anlamlarına gelmektedir. Rüyada silah görmek nedir sorusun diğer anlamı üzerinizde silah gördüyseniz sıkıntılardan, borçlardan, dertlerden ve sağlık sorunlarından kurtulacağınıza işarettir. Rüyada başkasının elinde silah görmek, uzak bir yerden sizi refaha kavuşturacağı anlamına gelir. Rüyada silah görmek Diyanet merak ediliyor. Genel anlamda hayra yorulduğu bilinmektedir.
Eğer rüyanızda silahı masada görüyor iseniz, bir iş ile ilgili herhangi bir sıkıntınız varsa bu sıkıntınızın yavaşça çözüleceği anlamına gelir.Eğer tabanca patlıyorsa o işi kesinlikle başaracağınıza ,eğer sıkıldığında veya ateş edildiğinde namludan kıvılcım çıkıyor ise  bu durum elimize geçecek imkan,fırsat ve çok müjdeli haberlere işaret eder.

Rüyada silahla vurulmak

Rüyada silahla vurulmak can sıkıcı bir durumdur. Sabah uyandığımızda da bu sıkıntılı durum bizi bırakmaz. Bunun anlamı bizi mutsuz edecek, bir konuda bizi kararsız bırakacak ve uzun zaman ne yapacağımızı bilmeyeceğimiz bir hadisenin bizi beklediğine işarettir. Rüyada silahla vurulduğunu görmek, hastalık olarak rivayet edilir. Bazı yorumlarda da kötü bir haberin geleceği anlamındadır. Rüyada silahla vurulmak Diyanet tarafından açıklanmamıştır. Rüyada silahla yaralanmak, sıkıntılardan kurtulmaya, eksik kalan işlerin tamamlanacağına işarettir. Rüyada silahla vurulmak ama ölmemek, şansa işarettir. Kişiyi kötü talip terk edip şanlı olaylar kişiyi bulacaktır. Elde edeceği varlıklarla rahat bir hayat sürecektir.

Rüyada silah sesi duymak

Rüyada silah sesi duymak, kötü bir haberin geleceğinin delalet eder. Moral bozacak bir haberin geleceğine işaretken yapmanız gereken işleri göz ardı edecek ve erteleyeceksiniz. Bir başka yorumda ise gizli bir sırrı ifşa edeceğiniz anlamındadır. Rüyada silah sesi genel anlamıyla kötü bir hadisenin habercisi diyebiliriz. Rüyada silah patlaması ise kişiye yapılan bir uyarı ve hatalarından tez zamanda dönmesi gerektiğine işaret edilir.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.