Rüyada kuş görmek ne anlama gelir?

Rüyada kuş görmek ne anlama gelir?

Rüyada kuş görmek,siyah renk de kuş görmek ,kuş sesi duymak ne anlama gelir?

Rüyada kuş görmek

Rüyada kuş görmek, kuşun cinsi ve rüyanın detaylarına göre değişkenlik gösterebilir.Rüyada gördüğünüz kuş bir evden bir şey alırsa ve o evde hastalığı olan biri varsa, bu hasta kişinin ölümü anlamına gelir. 

Bir kuş, bir rüyada birinin eline geçerse, bu durum mutlu bir haberi sembolize eder. Bir diğer anlamı ise  çalışmak demektir. Bir rüyadaki bilinmeyen bir kuş, bir uyarı, tavsiye veya tavsiye anlamına gelir.

Birinin kuşu bir rüyada güzel görünüyorsa, rüya sahibinin işinin kalitesini gösterir. Çirkin görünümlü bir kuş, rüya sahibine eylemlerinin kalitesini veya bir elçinin ona iyi haber getirebileceğini gösterir. 

Bilinmeyen bir kuş görmek kar anlamına gelir.Fakat aynı zamanda  ölüm meleğini de  temsil edebilir. 

Siyah renkli kuşları rüyada görmek; kötüyü,negatifi,ürkütücü,sıkıntıya sokacak bir engele işaret edebilir. Beyaz renkli kuşlar ise iyi işleri temsil eder.Beyaz bir kuş görmek, aydınlanma, huzur ve iyi şeylerin işareti olarak yorumlanır. Bir rüyadaki renkli kuşlar karışık eylemleri temsil eder.Bir rüyada güzel ve renkli bir kuş görmek duyulacak güzel bir haberin de müjdecisidir. Bir kuşu bir rüyada görmek ayrıca onur, güç, otorite veya kar anlamına gelebilir.

Bir çakıl, kağıt veya solucan seçmek için yere dalış yapan bir kuş görürse, o zaman hasta bir kişiyi rüyasında barındıran bir evden uzaklaşırsa, hasta kişi kısa sürede hastalığından ölecek demektir. . Biri rüyasında kendisine doğru dalan bir kuş görürse, yolculuk demektir. Biri onu başının üstünde, omuzlarının üzerinde dururken veya bir rüyasında kucağında oturduğunu görürse, kişinin işini veya mesleğini ifade eder. Eğer kuş rüyada beyazsa, bu, işinin temiz olduğu anlamına gelir, Rüyada rengi bronzlaşmışsa, bu, işinin lekeli olduğu anlamına gelir. Rüyada erkek bir kuş hamile bir kadının kucağına oturuyorsa, doğacak çocuğun erkek olacağı anlamına geldiği şeklinde yorumlanır. Dişi bir kuş rüyasında kucağına oturursa, kız olacağı anlamına gelir.

Rüyada büyük bir kuş görmek güzel gelişmelerin habercisi olarak yorumlanır. Yüksek statülü güçlü ve varlıklı bir insanı ifade eder. 

Şayet rüyada kuş sesi duyduysanız bu durum güzel sözler duymak veya değerli bir bilgi almak anlamına gelir. 

İlgili Haberler
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.