Rüyada fare görmek ne anlama gelir?

Rüyada fare görmek ne anlama gelir?

Rüyada fare görmek, rüyada farenin ısırdığını görmek, rüyada ölmüş fare görmek,fare yakalamak ne anlama gelir?

Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek genelde pek iyiye yorulmaz hilekar insan veya hırsızlığa işaret eder.Görülen siyah fare eve girecek olan bir hırsıza veya değerli bir şeyin kayıp olacağının göstergesidir.Beyaz fare ise etrafında hilekar bir insan bulunduğuna yine dikkatli olman gerektiğine ve bu hilekar insanın senin malınla veya evinde bir eşyanla ilgili bazı kötü planlarının olduğuna işarettir.

Rüyada farenin ısırdığını görmek

Rüyada fare görmek, birisinin ya da birşeyin size yüklenip yattığını anlatabilir. Bu, gerçek hayatınızda sizi rahatsız eden veya sözleri ve hareketleriyle yiyip bitiren herhangi biri veya herhangi bir şeyle ilgili olabilir. Öte yandan, rüyada bir fare tarafından ısırıldıysanız bu durum, çevrenizle ilgili dikkat etmeniz gereken durum olduğunun habercisi olabilir. Bu tür bir fare rüyası, birinin sizi almak için dışarıda beklediğini sembolize edebilir veya size yakın birisinin size ihanet edeceğini gösterebilir. Bu kişi yaşamınızdaki anlamlı herhangi bir kişi olabilir, ancak tanımadığınız biri olabilir.

Rüyada ölmüş fare görmek

Rüyada ölü fare görmek, duygularınızın tehlikeye girebileceğini sembolize edebilir. Bu tür bir fare rüyası, gerçek hayatınızdaki belirli bir durum hakkındaki kontrolsüz korku duygularına işaret eder. Rüyada ölü fare görmek, arkadaşlık, ilişki, iş ya da yaşamın bir aşaması gibi hayatınızdaki bir şeyin sona ermesini de temsil edebilir. Öte yandan, rüyada fare öldürmek, düşmanlarınız üzerinde bir galibiyet sağlayacağınızı sembolize edebilir. Size ihanet eden biri varsa, son sözünü  söyleyip hayatınızdan çıkacaktır.Bu sıçan rüyası, eski bir arkadaşınıza veya size yakın olan eski birine işaret edebilir. Bununla birlikte, yaşamınızdaki belirli bir durumu işaret edebilir.Eğer rüyada fareyi öldürüyorsanız bu o düşmanı bir şekilde alt edeceğinizi gösterir.Rüyada gördüğünüz fare sayısı , etrafınızdaki   hilekar insanların çokluğu ile doğru orantılıdır. Bu insanların sizin malınızla ,mülkünüzle, işinizle ,eşinizle kötü planları hasetleri olabileceği anlamına gelebilir.

Rüyada fare kovalamak - yakalamaya çalışmak

Rüyada fare kovalamak, anlaşmazlıkların sizi aşağı çekeceği anlamına gelebilir. Bu rüya herhangi bir şeyle ilgili ihtilaflara atıfta bulunabilir. Rüyada fare kovalamak, sizi korunmanız için uyarıyor. Bu sana yakın birisinin klasik bir ihaneti olabilir. Unutmayın, fare bir sadakatsizlik, aldatma, ihanet, suçluluk, kıskançlık, çaresizlik ve şüphe sembolü olabilir. Bir fare tarafından kovalanmak veya kovalanmakla ilgili rüyanız, bu duygulardan herhangi birine işaret edebilir.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Rüya Tabirleri