Rüyada saç görmek ne anlama gelir?

Rüyada saç görmek ne anlama gelir?

Rüyada saç kopması,rüyada saç kestirmek,rüyada saç görmek,rüyada saç dökülmesi,rüyada beyaz saç görmek,ne anlama gelir?

Rüyada saç görmek

Rüyada saç görmek sizin ömrünüzü ve malınızı temsil eder.Rüyanızdaki uzun saçlar ömrünüzün uzun olacağanı ,eğer saçlarınızı kestirmiş gördüyseniz ömrünüzün kısalacağına ,eğer saçlarınızı kıvırcık veya düz olduğundan farklı bir şekilde gördüyseniz buda hayatınızla ilgili bazı  değişiklikler olcacağına ve hayatınızdaki bu değişikliklerin sizi yoracağına işarettir.Eğer saçlarınızı kısa gördüyseniz ;bir miktar malınızın siz istemeden elinizden çıkacağına işarettir.

Eğer saçlarınızı kıvırcık gördüyseniz; bu durum işlerinizdeki bozukluğu belki para sıkıntısını belki hayatınızdaki bazı iniş çıkışlara ve sizin aldığınız kararda başarılı olamayacağınıza ve bu durumun getirisi olarak da bir mal kaybı veya sağlıkla ilgili bir kayıp yaşayacağınıza işaret eder.

Eğer saçlarınızı pis,bakımsız gördüyseniz; bu şuan yaşadığınız yaşantınızda sizin ömrünüz,malınız ve sağlığınızla ilgili kendi kendinize zarar verdiğinizin işareti olarak yorumlanır.

Rüyada saç kestirmek

Rüyada saçını kestirmek, mevki ve makam, izzet ve şan, saygın birsi olmaya işarettir.Ayrıca uzun ömre ve mala, mülke işaret eder. Rüyada saç kesmek, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin kapanacağına rivayet etmektedir. Rüyada saçını kesmek, kişi için şansızlığa işaret olurken hayra alamet olmadığı söylenmektedir. Rüyada kendi saçını kesmek ayrıca iş hayatında başarısızlığa işarettir. Rüyada saçlarını kestirmek bir başka rivayette de aşk ya da evlilik hayatı ile ilgili kötü bir haber alacağının işaretidir.Rüyada kişinin saçının kesilmesi, ortağı olduğu bir işten istenmeyen bir nedenden dolayı ayrılacağına işaret eder. Rüyada saç kesilmesi, rüya sahibine haksız yere bir iftira atılacağına işaret etmektedir.Rüyada saçının kesildiğini görmek, rüya sahibinin ağız tadının bozulmasına ve ileride başına gelecek musibete delalet eder.

Rüyada beyaz saç görmek

Rüyada beyaz saç görmek, hayra yorularak kişinin hayatında her anlamda mutluluğa ereceğine işaret etmektedir. Rüyada saçların beyazlaması, rüyayı gören kişi kadınsa kocasının zora düşeceğine işarettir. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise fakirliğe işarettir. Rüyada saçlarının beyazladığını görmek, bir başka yorumda da kişinin itibar ve şanının artacağına işarettir.

Rüyada saç kopması

Rüyada saçının koptuğunu görmek, rüya sahibinin mal ve para bakımından zarar göreceğine, sıkıntı ve üzüntüye,kedere işaret eder.

Rüyada saç dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi görmek uğursuzluktur. Rüyayı gören kişiyi zorlu ve sıkıntılı günler bekliyor demektir. İnsanlara karşı güvensizlik oluşturacak hareketler yapacağının sembolüdür. Başka bir yorumda da kişinin arkadaşları tarafından yarı yolda bırakılacağına işaret edebileceği belirtilmiştir. Rüyada saçların dökülmesi, gerçek hayatta beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı şeklinde de yorumlanır. Rüyada saçının döküldüğünü görmek, bir başka yorumda yolculuğu sembolize etmiştir.Rüyada saçlarının döküldüğünü görmek,kişinin hayatındaki en yakın kişilerden zarar göreceğine işaret eder.

İlgili Haberler
Etiketler :

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Rüya Tabirleri