Rüyada kan görmek ne anlama gelir? Rüyada kan vermek,rüyada kan kusmak ne anlama gelir?

Rüyada kan görmek ne anlama gelir? Rüyada kan vermek,rüyada kan kusmak ne anlama gelir?

Rüyada burnundan kan akmak görmek hayırlı değildir. Bu rüya, haram mala delalet etmektedir. Bazı yorumculara göre; rüyada burundan kan aktığını görmek rüya sahibinin bir hazine malı ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kan görmek,rüyada kan vermek

Rüyalarımız bilinç altımızın habercisi, düşünclerimizin dışa vurumudur.Dolayısı ile o an içinde bulunduğumuz sosyo-psikolojik durumun bizde yarattığı genellikle stres,baskı gibi negatif duyguların yansımasıdır. 

Rüyada kan vermek çoğunlukla olumsuz şeylere yorulur. Rüyada en fazla kan vermek, kan kusmak ya da kan aldırmak en yaygın kan rüyalarındandır. Kan görmek, hayal kırıklığı, tutku ve bazen sevgi anlamına da gelir. Ancak rüyada kanın nerede ve nasıl görüldüğüne göre anlamında birçok değişiklik meydana gelmektedir. Örneğin rüyada kan vermek ile başkasının üzerinde kan görmenin anlamında birçok değişiklik vardır. Kan görmek derin rüyalardan birisi olduğu için bu kadar çok anlamı bulunmaktadır. Rüyada kan görmek bazen güzel anlamlara gelmektedir ancak çoğunlukla hayırsız haberlere ve işlere yorumlanır.

Rüyada kan kusmak

Rüyada kan kusmak, Rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin yaptığı hatalardan dolayı vicdan azabı çekeceğine ve yaşadığı pişmanlık sonrası hatalarını düzeltmek istediğine delalet etmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre kan kusmak, vücuttaki hastalıkların gitmesine ve rüya sahibinin eski sağlığına kavuşacağına işaret etmektedir. Bu rüyanın anlamı rüya sahibinin yaşamına göre değişiklik göstermektedir.

Rüyada burnundan kan gelmesi

Rüyada burnundan kan akmak görmek hayırlı değildir. Bu rüya, haram mala delalet etmektedir. Bazı yorumculara göre; rüyada burundan kan aktığını görmek rüya sahibinin bir hazine malı ile karşılaşacağına işaret etmektedir. Genel olarak şer olarak anılan bir rüyadır. Rüyada burundan akan kan koyu ise u düşük yapılacak bir erkek çocuğa yorumlanmaktadır.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Rüya Tabirleri