Rüyada diş görmek ne anlama gelir?

Rüyada diş görmek ne anlama gelir?

Rüyada diş görmek ,diş dökülmesi, diş çürümesi,ne anlama gelir?

Rüyada diş görmek

Rüyada gördüğümüz üst dişler anne -baba ve kardeşleri temsil eder.Alt dişler ise akrabaları ve yakın çevredeki dostları temsil eder. 
Eğer rüyada dişinin sarardığını ,kötü koktuğunu görür iseniz  bu hastalığın işaretidir.Bu durum da yine alt dişlerde , yakın çevre akraba gibi kişilerin hastalığına işaret ederken,üst dişlerde ise aile içinde birinci dereceden yakın kişilerden birinin hastalanacağına işarettir.
Rüyada diş görmek, gören kişinin sağlıklı olacağına ve uzun süreli bir yaşam süreceğine işaret eder. İş hayatında ise karşısına çıkabilecek tüm sorunlarda mantıklı ve doğru karar vereceğinin göstergesidir.
Rüyada dişlerinizi temiz,güzel ve bakımlı gördüyseniz eğer hayatınız boyunca sağlıklı yaşıyacağınıza ve tüm dişlerinizi aynı şekilde gördüyseniz bu durumun aile akraba ve arkadaşlarınızda da yine aynı şekilde olacağının belirtisidir.

Rüyada diş çektirmek

Karşılaşacağınız problemlerle tek başınıza savaşabilmeye ve kurtulmaya işaret eder. En önemlisi de kariyerinizde karşı karşıya olduğunuz problemlerin kısa zamanda çözümleneceğini göstermektedir. Rüyada ağrıyan dişinizi çektirmeniz yakın zamanda size acı veren bir durumun son bulacağına işaret eder.

Rüyada diş kırılması

Rüyada diş görmenin anlamı çoğu kaynakda kariyerde yaşanacak değişikliklere yorumlanır. Örneğin; bir kaynağa göre rüya sahibinin dişinin kırılması iş hayatında zorlayıcı problemlerin yakın olduğuna işaret eder. Kötü ve sıkıntılı haberler almakla ifade edilir. Aynı zamanda da beden sağlığı konusunda yaşanacak uzun süreli hastalık yaşamaya da yorumlanabilir.

Rüyada diş dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi, hayatınızda yepyeni tatlar almaya işaret eder. Dişlerin dökülmesi yaşadığınız herhangi bir sıkıntı veya problemin yakın zamanda son bulacağına ve rahata ereceğinize işaret eder. Rüyada diş dökülmesi ancak sonrasında yenilerinin çıkması ise kariyerinizde yaşadığınız problemlerin son bulması ancak bunun için rüya sahibinin gerçekten büyük çaba göstermesine işaret etmektedir.Eğer üstteki ön iki dişinizin çıktığını görürseniz bu anne-babanızın veya birinin vefatının habercisi de olabilir.Bütün dişlerinizin döküldüğünü görür iseniz bu da salgın bir hastalığa işarettir.

Rüyada diş düşmesi

Eğer rüyanızda dişlerin tamamının döküldüğünü ve dişleri avucunuza aldığınızı gördü iseniz, yine bir kaynağa göre  bu durum yaşamınızda çektiğiniz sıkıntı, dert ve kederden kurtulmaya işaret eder. Diğer bir kaynağa göre dişlerinin döküldüğünü gören kişi uzun ömürlü olur ve aile nüfusunda artış yaşanır. Yine diğer bir kaynağa göre ise bu rüya akrabalardan bir kişinin uzaklara gitmesi şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada diş çürümesi

Rüyada diş çürümesi görmek; yaşanılan huzursuzluklardan bir an önce kurtulacağınıza mutlu ve güzel bir yaşam süreceğinize delalet eder. Görülen çürük diş atacağınız yanlış adımlar sonrasında doğru kararlar vermeye ve hatanızı düzeltmeye işaret eder. Aynı zamanda rüyada çürük dişinize dolgu yaptırdığınızı  gördüyseniz bu durum içinizde yaşadığınız psikolojik problemlere çare bulacağınıza ve en önemlisi iş hayatında yaşanacak olan başarılara işaret eder.

Rüyada dişin sallandığını görmek

Çalıştığınız işte resmi bir görev almaya ve bu amaçla yapacağınız kısa da olsa seyehate işaret edebilir.Alt dişlerinizin sallandığını görüyor iseniz akrabalar arası çıkacak olan bir münakaşaya,üst yandaki dişlerinizin sallandığını görüyor iseniz kardeşler arası çıkacak olan bir münakaşaya ,kavga ve gerilime işarettir.

İlgili Haberler
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.